Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
1.3.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 1 Marzo 2022 ore 15:00
פריט 0023:
OGGETTISTICA
נמכר ב: €1,500
€600 - €700
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Piccola cassina in noce intagliato e dorato Lombardia sec.XVII
cm. 54x23 h. 27