Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
1.3.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 1 Marzo 2022 ore 15:00
פריט 0036:
MOBILE
נמכר ב: €580
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Gueridon Luigi XV ad angolo in legno laccato in policromia Venezia sec.XVIII
h.cm.80