Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
1.3.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 1 Marzo 2022 ore 15:00
פריט 0048:
OGGETTISTICA
נמכר ב: €4,400
5,000
€5,000 - €5,600
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Due albarelli in maiolica policroma con al centro medaglioni con personaggi Venezia sec.XVI
h.cm.18 e cm.19