Casa d'aste Boetto
2.3.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

Mercoledì 2 Marzo 2022 ore 15:00

פריט 0306:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €3,900
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Alessandro II di Russia scultura in bronzo dorato base in malachite sec.XIX
h.tot.cm.25