Auction 75
By Aste Martini
Contact auction house
Mar 24, 2022
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
View demo
LOT 17:
Specchiera scolpita e dorata, sec. XVIII
Sold for: €2,700
2,500
€2,500 - €2,800
Buyer's Premium: 20%