Auction 75
By Aste Martini
Contact auction house
Mar 24, 2022
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
Terms of sale
View demo
LOT 41:
Scuola del sec. XVII, ‘Suicidio di Catone’ olio su tela
Sold for: €4,000
1,200
€1,200 - €1,400
Buyer's Premium: 20%