מכירה פומבית 21
AN ANTIQUE DEALER ATELIER'S
Lucas aste
צור קשר עם בית המכירות
3.5.22
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 3 maggio 2022 ore 14
פריט 12:
Lampadario in cristallo di Boemia XX secolo Difetti e restauri 110 x 60 cm
נמכר ב: €60
Lampadario in cristallo di Boemia
XX secolo
Difetti e restauri
110 x 60 cm
A Bohemian crystal chandelier
20th century
Defects and restorations
110 x 60 cm