מכירה פומבית 21 AN ANTIQUE DEALER ATELIER'S
Lucas aste
3.5.22
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
Martedì 3 maggio 2022 ore 14

פריט 287:

L. Timmermans (Francia, XIX secolo) Paesaggio notturno

Olio su tela

Difetti e restauri

Firmato ...

נמכר:
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 3.5.22 בבית המכירות Lucas aste

Olio su tela

Difetti e restauri

Firmato L. Timmermars

110 x 94 cm

L. Timmermans (France 19th century)

Night landscape

Oil on canvas

Defects and restorations

Signed L. Timmermars

110 x 94 cm