מכירה פומבית 51
Sesart's
7.5.22
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה
Sabato 7 maggio 2022 ore 10.58

פריט 23:

Piero Focardi (1889-1945)

1,200
€1,200 - €1,700
המכירה התקיימה בתאריך 7.5.22 בבית המכירות Sesart's

Piero Focardi (Settignano1889-Anthéor 1945)
Abetaia
Olio su tela
Firmato
Misure 38,5x25 cm