מכירה פומבית 51
Sesart's
7.5.22
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה
Sabato 7 maggio 2022 ore 10.58

פריט 26:

Telesforo Franchino (1892-1964)

Telesforo Franchino (Torino 1892-Torino 1964)

€150 - €300
המכירה התקיימה בתאריך 7.5.22 בבית המכירות Sesart's

Paesaggio montano
Olio su compensato
Firmato
Misure 35x44 cm