מכירה פומבית 22
Lucas aste
24.5.22
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
24 maggio 2022 ore 14.30

פריט 33:

Scuola tedesca del XV secolo
Cristo risorto
Olio su tavola
63 x 30 cm

L''opera ...

2,000
€2,000 - €3,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 24.5.22 בבית המכירות Lucas aste

Scuola tedesca del XV secolo
Cristo risorto
Olio su tavola
63 x 30 cm

L''opera si può ascrivere ad un seguace del Maestro del Compianto di Lindau.
German school of the 16th century
Risen Christ
Oil on panel
63 x 30 cm