מכירה פומבית 22JA
Sala Retiro
16.6.22
Madrid, ספרד

פריט 16:

LEON BELLEMONT (1866-1961) Pintor francés
MUJERES HOLANDESAS
Óleo sobre lienzo

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.6.22 בבית המכירות Sala Retiro

MUJERES HOLANDESAS
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho
Con marco de madera dorado
32x40