מכירה פומבית 22JA
Sala Retiro
16.6.22
Madrid, ספרד

פריט 18:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.6.22 בבית המכירות Sala Retiro

ANTONIO ROJAS (1962) Pintor Tarifeño
COMPOSICIÓN ABSTRACTA
Óleo sobre lienzo
En el reverso se encuentra otro cuadro
Firmado y fechado A. Rojas, 90 al dorso
Sin marco

Estimación artprice 400€

55 cm.x 46 cm.