מכירה פומבית 9 חלק ב'
Antiques & Objects of Art
9.11.18
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 638:
ANTÓNIO LEITE
הערכה:
€200
עמלת בית המכירות: 14%
לפרטים נוספים
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
ANTÓNIO LEITE
"Algures no espaço"
Óleo sobre tela, assinado e datado 1966.
Dim: 48x100 cm.