מכירה פומבית 9 חלק ב'
Antiques & Objects of Art
9.11.18
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 674:
DUAS FOTOGRAFIAS DO PORTO
נמכר ב: €40
הערכה:
€20
עמלת בית המכירות: 14%
לפרטים נוספים
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
DUAS FOTOGRAFIAS DO PORTO
Com vistas parciais da cidade com ponte Pênsil D. Maria II. Séc. XX (meados). Pequenos defeitos. Emolduradas.
Dim: 17x24; 16x23 cm.