מכירה פומבית 9 חלק ב'
Antiques & Objects of Art
9.11.18
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 677:
RAINHA D. MARIA II
נמכר ב: €30
הערכה:
€30
עמלת בית המכירות: 14%
לפרטים נוספים
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
RAINHA D. MARIA II
Litografia evocativa da criação da Academia de Belas Artes de Lisboa. Emoldurada. Sinais de uso.
Dim. 28,5X18,5cm (gravura), 45x35cm (total)