Leilão 66 Parte 2 Arte e Antiguidades
21.3.19
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal

לתשומת לב המעוניינים להשתתף:

  • עלויות שילוח הפריטים מחוץ לפורטוגל יהיו באחריות הקונים, יתווספו לסכום הזכייה וישולמו ע"י הזוכים. ​
  • ככל ויחולו עלויות מס בגין יבוא הפריטים לישראל, אזי הם יהיו באחריות הקונים וישולמו על ידם.
  • ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון +351-225-026-308

LOTE 546:

Cabeça de touro floreira em faiança de Jose A. Cunha

Vendido por: €180
180
21.3.19 em Marques dos Santos Leilões

Faiança das Caldas da Rainha, fabrico de José A. Cunha, séc.XIX, decoração polícroma em alto relevo. De fixar na parede. Marcada. Pequeno restauro no arreio. Dim.: 16,5cm.