לתשומת לב המעוניינים להשתתף:
- ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון (+351)-217-960-678
LOTE 351:
ARQUITECTURA - TRÊS VOLUMES
Vendido por: €9
8
€8
Comissão da leiloeira: 21%
ARQUITECTURA - TRÊS VOLUMES
ATLAS DA ARQUITECTURA ECOLÓGICA, por Alex Sánchez VIDIELLA; Loft Publications, 2010; 719 pgs; il.; 31 cm; -E; Encadernação editorial com sobrecapas de protecção, a que se junta HISTÓRIA DA ARQUITECTURA DO SÉCULO XX, por Jurgen TIETZ; Konemann, 1998; 119pgs; il.; 30 cm; -B; COMENTAR A ARQUITECTURA, por Neil STEVENSON; Círculo de leitores, il.; 36 cm; -E