מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques and Works of Art
30.5.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 319:
STUART CARVALHAIS (1887-1961)
נמכר ב: €150
הערכה:
€150
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
STUART CARVALHAIS (1887-1961)
"Sem titulo"
Tinta da china sobre papel, assinada.
Pequenos defeitos.
Dim: 28x19,5 cm.