מכירה פומבית 11 חלק א'
Antiques and Works of Art
28.11.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 104:
VISTA DE COIMBRA
נמכר ב: €60
60
הערכה:
€60
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
VISTA DE COIMBRA
Óleo sobre platex, não assinado. Sinais de uso.
Dim. 25x38,5 cm.