מכירה פומבית 63 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
1.10.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 40:

Taça BACCARAT

נמכר ב: €150
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 1.10.19 בבית המכירות Bidding Leilões

Taça BACCARAT
cristal bicolor moldado, decoração relevada "Ponta-de-diamante", francesa, séc. XIX/XX, sinais de uso, pequenos defeitos, marcada. Dim.-12 x 25,5 cm.