Auction 9
26.10.19 (Ora locală)
 Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)
Licitația a luat sfârșit

LOT 33:

GONZAGA GIOVAN FRANCESCO
Cavaliere Berbero

Vandut pentru: €400
Preț de început:
Preț aproximativ:
€1,000 - €1,500
Comision casă de licitații: 20% Mai multe detalii
tag-uri:

Cavaliere Berbero
Tecnica mista su cartone Dim. 70x50 Al verso titolo, tecnica e firma Al verso etichetta Galleria d'Arte Il Galeone di Legnano Firmato in basso a dx