Auction 9
De la Daliano Ribani Auctions
26.10.19
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS), Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 49:

SUGHI ALBERTO
Senza titolo

Preț de început:
3,500
Preț aproximativ :
€5,000 - €7,000
Comision casă de licitații: 20% Mai multe detalii
tag-uri:

Senza titolo
Olio su tela Anni 60 Dim. 70x55 Firmato in basso a dx
Tecnica: Olio su tela