מכירה פומבית 9
26.10.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)

פריט 192:

RAPETTI ALFREDO
Senza titolo

הערכה:
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 20% לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

Senza titolo
Tecnica mista su cartone Anno 2012 Dim. 70x50 Autentica su foto dell'artista Datato e firmato in basso a dx
Tecnica: Tecnica mista su cartone