מכירה פומבית 2 חלק ד'
30.10.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova

פריט 4378:

UN TAVOLINO, anni '50.

450
הערכה:
€450 - €500
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

Legno impiallacciato in radica di noce,
legno di noce intagliato con registri dorati,
cristallo inciso e molato.
Altezza cm 54, diametro cm 60.