מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 3 dicembre ore 15,00
פריט 22:
Coppia di vassoi in argento finemente sbalzato, punzone di Napoli, sec.XVIII
נמכר ב: €1,200
1,500
€1,500 - €1,700
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים