מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 3 dicembre ore 15,00
המכירה הסתיימה
פריט 48:
Scuola veneta sec.XVII "La predica del Cristo" olio, splendida cornice in legno intagliato, dorato e ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
6,800
הערכה :
€6,800 - €7,500
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
|