Auction 3 Partea 2
4.12.19
(Ora locală)
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
Termenii vanzarii
Vezi demo
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
Licitația a luat sfârșit
LOT 250:
Panchetta in legno laccato in policromia, Marche sec.XIX
Vandut pentru: €500
Preț de început:
Preț aproximativ:
€500 - €550
Comision casă de licitații:
24%
Mai multe detalii
VAT: Doar pentru comision