מכירה פומבית 3 חלק ב'
4.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
פריט 351:
Scuola fiamminga sec.XVIII "Scontro di cavalieri" olio, cornice in legno intagliato e dorato
נמכר ב: €500
הערכה:
€500 - €550
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד