מכירה פומבית 3 חלק ב'
4.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
פריט 360:
Specchiera Luigi XIV in legno intagliato e dorato, sec.XVIII
נמכר ב: €800
הערכה:
€250 - €300
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד