מכירה פומבית 3 חלק ב'
4.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
פריט 409:
Scuola italiana sec.XVIII "Carità romana" olio su tavola, s.to in b.a sn.
הערכה:
€400 - €450
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד