מכירה פומבית 3 חלק ב'
4.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
פריט 422:
Comodino in stile Luigi XV lastronato in palissandro e filettato, Genova sec.XIX
נמכר ב: €1,700
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד