מכירה פומבית 3 חלק ב'
4.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
פריט 484:
2,000
הערכה:
€2,000 - €2,300
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
Scuola genovese sec.XVII "Paesaggi con figure", coppia di olii, cornici coeve in legno intagliato e dorato
cm. 80x137