מכירה פומבית 3 חלק ג'
5.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Asta di antiquariato - Parte III
פריט 503:
Coppia di vasi in porcellana decorati in policromia con figurine, Canton sec.XIX
הערכה:
€250 - €300
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד