מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

I tornata

פריט 9:

9 NATURA MORTA. Dipinto ad olio

הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

NATURA MORTA. Dipinto ad olio su tavola in cornice dorata. Cm 37x30.
STILL LIFE. Oil painting on wood in a golden frame. Cm 37x30.