מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 11:
11 EMILIO GRECO (1913-1995) Clizia.
הערכה:
€800 - €1,000
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
EMILIO GRECO (1913-1995) "Clizia". Acquaforte esemplare 90/90. Datato Roma, 1975. Cm 56x76. Certificato di autenticità della Galleria D'Arte Di Summa.
EMILIO GRECO (1913-1995) "Clizia". Exemplary etching 90/90. Dated Roma, 1975. Cm 56x76. Certificate of authenticity of the Galleria D'Arte Di Summa.