מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

I tornata

פריט 14:

14 SCUOLA ITALIANA DEL SECOLO XIX Paesaggio con casolare.

נמכר ב: €550
הערכה:
€800 - €1,000
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

SCUOLA ITALIANA DEL SECOLO XIX "Paesaggio con casolare". Dipinto ad olio su cartone in cornice dorata. Cm 30x24.
ITALIAN CENTURY SCHOOL XIX CENTURY "Landscape with cottage". Oil painting on cardboard in a gold frame. Cm 30x24.