מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 15:
15 GINO ALBIERI (1881-1949) Gondola allormeggio.
נמכר ב: €550
הערכה:
€800 - €1,000
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
GINO ALBIERI (1881-1949) "Gondola all'ormeggio". Dipinto ad olio su tavola in cornice dorata. Cm 47x48.
GINO ALBIERI (1881-1949) "Gondola at the mooring". Oil painting on wood in a golden frame. Cm 47x48.