מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 33:
33 DOMENICO QUATTROCIOCCHI (1872-1941) Pastore con gregge
הערכה:
€600 - €800
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
DOMENICO QUATTROCIOCCHI (1872-1941) "Pastore con gregge". Dipinto ad olio su tela in cornice in legno dorato. Cm 25x32.
DOMENICO QUATTROCIOCCHI (1872-1941) "Shepherd with flock". Oil painting on canvas in gilded wood frame. Cm 25x32.