מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 36:
36 STRADA DI CAMPAGNA CON FIGURE.
הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
STRADA DI CAMPAGNA CON FIGURE. Dipinto ad olio su cartone in cornice dorata. Firmato A. Cascella. Cm 17x17
COUNTRY ROAD WITH FIGURES. Oil painting cardboard in a gold frame. Signed A. CASCELLA. Cm 17x17.