מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 37:
37 FRANZ BORGHESE (1941-2005) Cronaca.
נמכר ב: €350
הערכה:
€500 - €600
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
FRANZ BORGHESE (1941-2005) "Cronaca". Grande litografia a colori in cornice dorata. Esemplare 81/130. Cm 80x57.
FRANZ BORGHESE (1941-2005) "Chronicle". Large color lithograph in a gold frame. Specimen 81/130. Cm 80x57.