מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 40:
40 MICHAEL FRANKE (1957) Paesaggio alberato.
נמכר ב: €1,700
1,300
הערכה:
€2,000 - €2,500
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
MICHAEL FRANKE (1957) "Paesaggio alberato". Grande dipinto ad olio su tela. Datato 1990. Cm 120x100.
MICHAEL FRANKE (1957) "Tree-lined landscape". Large oil painting on canvas. Dated 1990. Cm 120x100.