מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 41:
41 MICHAEL FRANKE (1957) Paesaggio.
נמכר ב: €150
הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
MICHAEL FRANKE (1957) "Paesaggio". Piccolo acquerello su carta con dedica. Datato 1983. Cm 9,5x18.
MICHAEL FRANKE (1957) "Landscape". Small watercolor on paper with dedication. Dated 1983. 9.5x18 cm.