מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 44:
44 ALFONSO AMORELLI (1898-1969) Bottiglie.
נמכר ב: €550
הערכה:
€800 - €1,000
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
ALFONSO AMORELLI (1898-1969) "Bottiglie". Tempera grassa doppia faccia in cornice dorata. Cm 37x26.
ALFONSO AMORELLI (1898-1969) "Bottles". Double-sided greasy tempera in a gilded frame. Cm 37x26.