מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

II tornata

פריט 112:

112 LOTTO DI DUE GRUPPI in antica porcellana

נמכר ב: €150
הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

LOTTO DI DUE GRUPPI in antica porcellana policroma di diversa fattura. Secolo XX. Cm H 35 e H 18.
LOT OF TWO GROUPS in ancient polychrome porcelain of different workmanship. 20th century Cm H 35 and H 18.