מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
II tornata
פריט 137:
137 NUDO DI DONNA DISTESA. Acquerello su carta.
הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
NUDO DI DONNA DISTESA. Acquerello su carta. Datato '82, firmato A. Vetrano. Cm 53x37.
NUDE OF A RELAXED WOMAN. Watercolor on paper. Dated '82, signed A. Vetrano. Cm 53x37.