מכירה פומבית 1 חלק ג'
13.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 258:

258 SCUOLA VENETA DEL SECOLO XVIII Scena storica.

נמכר ב: €700
הערכה:
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

SCUOLA VENETA DEL SECOLO XVIII "Scena storica". Dipinto ad olio su vetro in cornice. Cm 30x23.
VENETIAN SCHOOL OF THE XVIII CENTURY "Historic scene". Oil painting on glass in frame. Cm 30x23.