מכירה פומבית 1 חלק ג'
13.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
פריט 269:
269 COPPIA DI COMODINI a due cassetti in noce
נמכר ב: €400
הערכה:
€600 - €800
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
COPPIA DI COMODINI a due cassetti in noce con intarsi a motivi geometrici in bosso. Sicilia, fine secolo XIX. Cm 46x29 H 65.
PAIR OF BEDSIDE TABLES with two drawers in walnut with inlays in geometric boxwood motifs. Sicily, late 19th century. Cm 46x29 H 65