מכירה פומבית 1 חלק ג'
13.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 269:

269 COPPIA DI COMODINI a due cassetti in noce

נמכר ב: €400
הערכה:
€600 - €800
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

COPPIA DI COMODINI a due cassetti in noce con intarsi a motivi geometrici in bosso. Sicilia, fine secolo XIX. Cm 46x29 H 65.
PAIR OF BEDSIDE TABLES with two drawers in walnut with inlays in geometric boxwood motifs. Sicily, late 19th century. Cm 46x29 H 65