מכירה פומבית 1 חלק ד'
14.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

IV tornata

פריט 384:

384 ASTRATTO. Piccolo acquerello su carta

הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

ASTRATTO. Piccolo acquerello su carta firmato Licata. Datato '04. Cm 15x10.
ABSTRACT. Small watercolor on paper signed Licata. Dated '04. 15x10 cm.