מכירה פומבית 1 חלק ד'
14.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
IV tornata
פריט 407:
407 ELIO ROMANO (1906-1996) Nudo di donna. Raro dipinto ad olio su tela
1,800
הערכה:
€2,500 - €3,000
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
ELIO ROMANO (1906-1996) "Nudo di donna". Raro dipinto ad olio su tela in cornice dorata. Cm 108x76.
ELIO ROMANO (1906-1996) "Nude of a woman". Rare oil painting on canvas in a gold frame. Cm 108x76.